Kateřina Fanderliková

Propaguji a šířím zdravý životní styl, aktivní přístup k životu a ke zdraví.

O mně

Již od dětství mě sport bavil a přitahoval. Začala jsem lehkou atletikou a dynamickým skupinovým sportem softballem. Našla jsem zalíbení v silovějším cvičení fitness. Vytrvalejších rekreačních sportech cyklistice, plavání, on-line bruslení. Aerobním spinningu, relaxační józe. Záliba k pohybu mě během života vedla k objevování různých druhů cvičení a zájmu o principy fungování lidského těla. Před několika lety jsem se seznámila s cvičební metodou Pilates, která mě nadchla svojí univerzálností a svým precizním přístupem ke každému pohybu. Osvědčila se mi nejen jako vynikající šetrné a účinné kompenzační cvičení ke všem sportům, ale i jako dokonalý prostředek k formování postavy.

Pilates mě oslovilo natolik, že mu v posledních letech věnuji všechen svůj čas. Svoje schopnosti a dovednosti nadále rozvíjím v akreditovaných sportovních a vzdělávacích zařízeních.

Zkušenosti

Dlouhá léta se o „zdravý“ životní styl zajímám a praktikuji. Při práci s klienty využívám svých znalostí orientální diagnostiky z displeje obličeje a terapie Reiki. Úzce spolupracuji s odbornými lékaři, sportovními centry, mezinárodními společnostmi, výrobci špičkových wellness produktů, kteří na našem trhu úspěšně působí více jak 20 let a jsou zárukou vysoké kvality. Jsem akreditovaný poradce pro výživu, osobní trenér fittness a pilates.