Cvičení Pilates

Toto cvičení vede ke zlepšení hybnosti, ke zlepšení držení těla a celkového stavu páteře, k odstranění bolestí zad a to především krční a bederní oblasti, inkontinence, bolestivé menstruace, funkce pánevního dna. Pilates zlepšuje funkce oběhového, lymfatického, trávícího systému. Cvičením přirozeně posilujete všechny problémové partie: záda, břicho i hýždě.
Pilates je vhodný pro děti muže i ženy každého věku. Dokážeme vás dostat v krátkém čase do formy, aniž by jste zatěžovali pohybový aparát. Pilates rozvíjí koordinaci, sílu, rovnováhu, flexibilitu a správné dýchání. Cvičením posilujete zádové, břišní i hýžďové svaly.

již po 30 lekcích
budete mít jiné tělo

Rozpis cvičení

úterý a čtvrtek od 18 hod PRÁZDNINOVÉ PILATES začínáme 3.7. (necvičíme ve svátek 5.7.) Jiráskovy sady (trávník u altánku)
středa 8.30 hod PRÁZDNINOVÉ PILATES začínáme 4.7. Jirákovy sady (trávník u altánku)
středa 18.30 hod PRÁZDNINOVÉ PILATES začínáme 4.7. Malšovice, Rodinné cetrum Prostor

Individuální lekce

Lekce pilates šité na míru klientovi podle jeho potřeb. Časová flexibilita, individuální přístup = efektivní výsledky ve velmi krátké době.
+420 733 546 117 Katka Fanderliková

Průběh cvičení

Pomocí jednoduchých cviků posílíme celé vaše tělo, včetně pánevního dna a zlepšíme vaši ohebnost. Zacílíme pozornost na správné dýchání. Cvičení individuálně přizpůsobíme vašim možnostem s ohledem na váš věk a tělesnou zdatnost. Povedeme vás ke správnosti prováděných cviků, přesnosti a plynulosti.


Po hodince cvičení si můžete dát osvěžující sprchu a svěřit se do péče nutriční poradkyně, která vám pomůže odhalit příčiny vašich zdravotních obtíží a zbavit se starostí z nadbytečných kil.